Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdvözletem! Nemrég vettem a...

Physix kérdése:

Üdvözletem! Nemrég vettem a radium-tól egy Player GT pc-t. World of Warcraft-al játszok és az a problémám, hogy kifagy a játék. és legtöbbször a gép is. Újra lett már rakva. Driverek frissítve stb. Vírus nincs. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 4. 12:30
 1/9 BM-Striker ***** válasza:
Cseréltess benne tápegységet, mivel a mostani szar.
2014. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lajtai László ***** válasza:
Táp csere. Sajnos a radium egy megbízhatatlan hely. És sajnos nem csak szakértők dolgoznak ott. Sok rosszat hallani róluk.
2014. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
650w-os táp van benne..az is kicsi lenne?
2014. dec. 4. 12:52
 4/9 Lajtai László ***** válasza:
Nem feltétlen a táp teljesítménye a baj. Hanem a minősége. Az hogy menyi van rá írva és hogy menyit ad le meg két különböző dolog egy olcsó tápnál. Nézted menyi a gép hőmérséklete játék közben? CPU,VGA,?
2014. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olyan 35-37 fok körül. Fizikai memória meg ilyenkor 80% körül van
2014. dec. 4. 13:13
 6/9 Lajtai László ***** válasza:
Elképzelhető hogy kevés a ram. Próbáld kisebb felbontáson a játékot. Mert 80% könnyen felugrik 100 ra és attól fagy a játék. De nem kéne újra indulnia. Táp csere kéne elég 400-450 watt is. Csak minőségi legyen.
2014. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HUN_Sector ***** válasza:

Hiába van benne no name táp, azért 300-400 Wattot még ez a táp is vígan le tud adni. Elhiszem hogy érthető okokból mindenkit a márkás tápok felé próbálunk terelni, de a gagyi tápok nem jelentik egyből azt, hogy már nem is működőképesek. Használtam egykoron én is szutykot, codegen is volt, lc power is, meg ennél szutykabb kínaiak, de ezekkel kaptam a gépet gyerkőcként. Mindegyik bírta a tempót. A már megbízható tartományba sorolható gigabyte táp meg a gari idő végénél megdöglött, de legalább semmit sem vitt magával.


A hiba csak WoW alatt jelentkezik?

Eredeti a játék, vagy tört szerveren játszol?

Használsz modokat, bármilyen külsős programot?

Le van ragasztva a gépház oldala? A táp pontos típusa érdekelne.

Az FX processzor csúnyán melegszik, lehet hogy a BIOS kapcsol le, vagy emiatt omlik össze a rendszer.

A géphez a linken nem eredeti winfos járt. Letöltött verziót raktál fel, vagy eredeti win van fent?

2014. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:
Egy RAM tesztet futtass egy éjen át, hogy azt legalább kizárhasd. Nem kéne, hogy gond legyen összességében. Hibaüzenetet nem kapsz, valami hiba kódot, hogy mire hívatkozik? Át kellene állítani, hogy el tudd olvasni; (Számítógép > jobb gomb "Tulajdonságok" > bal oldalt "Speciális rendszerbeállítások > "Speciális" > alol "Indítás és helyreállítás" > Beállítások > Automatikus újraindítás /pipa ki és az "Esemény bejegyzése a rendszernaplóba /be).
2014. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert amit vettél, az egy előre összerakott szar. Nagyon nem érte meg. És amúgyis, ez a gép max 125K-t ér.
2015. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!