Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi opciók közül,...

Az alábbi opciók közül, melyik a legjobb választás ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

1. 60GB SSD (Windows) + 1TB SSHD (Játékok + letöltések)

2. 120GB SSD (Windows + Játékok) + 2TB HDD (letöltések + játékok)

3. 250GB SSD (Windows + Játékok) + 1TB HDD (letöltések)

4. 250GB SSD (Windows + Játékok) + 2TB HDD (letöltések)


Engem az 1.-es, és a 3.-as vonz leginkább, de nem tudom melyik lenne a jobb választás kihasználtsági, és gyorsasági szempontból.


A 4.-est azért tettem az opciók közé, mert nem sok árkülönbség van az 1TB és a 2TB HDD között, ezért akár ez is szóba jöhet.



2014. dec. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2.

ssd-re csak windows, a 2tb-ra meg mehet minden más.

2014. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

120gb ssd szerintem elég, játékokat csak olyat érdemes rátenni amiben sok a töltés, egyébként nem jelent semmi pluszt, ha sok adatod van akkor 2tb hdd

sshd-t én akkor vennék ha ssd nem lenne mellette, mert egy sima hdd-nél is elég az adatok eléréséhez az a sebesség amit nyújt szerintem, esetleg másolás miatt kellhet hogy gyors legyen, de ez már részletkérdés

szóval szerintem 2.

2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2.-es opciónál csak attól félek, hogy jönni fognak hamarosan dögivel a 40-50GB+ -os játékok (mint pl. Wolfenstein), ha pedig 50 GB-ot hagyok a Windows-nak, akkor 70 GB marad a játékoknak, ami pedig 1, max 2 játéknak elég, de lehet, hogy hamarosan 1 nek is kevés lesz.
2014. dec. 4. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

hát mint mondtuk az ssd nem arra való hogy telepakold játékokkal, hanem windowsnak és programoknak, és hagyni kell rajta valamennyi szabad helyet is, nem tudom hány %-ot, szóval ez nem kellene hogy probléma legyen

játéknak elég a sima hdd is

2014. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Kicsit jobban utána néztem én is, és azt írják, hogy alapból nem tesz jót az SSD-nek, ha játékokat is futtatunk róluk, tehát marad egy 120GB-os SSD Windowsnak, és egy gyors 1TB-os HDD, pl WD Black Edition.


Köszönöm mindenkinek a helpet. :)

2014. dec. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!