Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a hőfok a számítóg...

Faragó Kálmán kérdése:

Normális ez a hőfok a számítógépemben?

Figyelt kérdés
Van egy Asus A55BM-K alaplap benne egy AMD A8 6600-k processzor és egy ddr3 as 4gb os 1333Mhz-es ram + egy Asus Radeon R7 260 VGA.A cpu hűtőm coolermaster HYPER 103 ami kb 50-55 fok között tartja a cput és a vga-nak az alap hűtője van ami 70-80 fok között tartja játék közben.Ez normális?Szerintem jobb hűtő nem igazán kell.A ház az kb 5 éves kis egyszerű ház semmi extra benne csak az elején 2 usb meg az audio jack-ek és ennyi se ventilátor semmi a házban.Érdemes lenne befektetni egy új házba és ha igen akkor milyen legyen?A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. dec. 4. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban pasztázd újra valami minőségi hűtőpasztával, pl: Arctic MX-4. Ha ez nem segít, akkor jobb szellőzésű ház.
2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A proci és a videókártya most lett újrapasztázva egy Antec Formula 6 nevű pasztával ami 3000 ft volt szerintem ez elég.Milyen házra gondpész esetleg egy tipus vagy ár kategória?
2014. dec. 4. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
tökéletes hőfokok
2014. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem a CPU igénybevételtől 50-55fok gyári hűtővel, VGA a komolyan kihasználom 70-75max gyárival, szintén halál egyszerű házban és ez így meg már több mint 5 éve ( régi kártyám -9800GT- volt h felment 80ig szélsőséges esetekben, aztán visszahűlt ha "pihent"


szóval nem melegszik túl semmi, szerintem ezek korrekt értékek:)

2014. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!