Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a gépet?

Norbee18 kérdése:

Megéri megvenni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

sziasztok, annyira nem értek hozzá, de azt tudom h alaplapi vga van benne és ez az alaplapba lehet e tenni vga-t ? és h érdemes e beruházni erre ?


[link]



2014. dec. 4. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Ősrégi Konfig.

2014. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, nem igazán gamer gépet szeretnéék vásárolni aér gonolokozom amd -ben

talán még ez férne bele erről vélemény ? :

[link]

2014. dec. 4. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezek új gépek. Biztos azt tévesztette meg az első válaszolót, hogy AM1 processzor. Volt korábban az AM2, majd AM3, AM3+ és most lett AM1. Nem túl logikus.
2014. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Axel015 ***** válasza:
hát tényleg elég régi szegénykém, inkább fm2+-osokban gondolkodj vagy intelben ha van rá pénzed.
2014. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Axel015 ***** válasza:
ez az utóbbi jó lesz :) szerintem.
2014. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. gép az nem jó nem éri meg

2. nem rossz gép

2014. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vennék semmit ettől a bolttól, inkább használtan nézz valamit hardveraprón.

G.

2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, intelben nem igen gondolkodom mer nem akarok sokat rászánni azért inkább AMD. (nem akarom leszólni az amd-t de olcsóbb ;) )

"Geniuseus" talán negatív tapasztalatod van az üzlettel kapcsolatban ? nem rendeltem még sosem semmit, én az az ember vagyok hogy odamegyek megnézem, megveszem.

mondjátok nyugodtan ha nem bíztonságos tőlük rendelni vagy problémák vannak velük

2014. dec. 4. 20:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
egybe gépet ne vegyél !
2014. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mért nem? Nem mindenkinek van pénze összerakatni egy gépet,de enyi pénzből már lehetne amenyiért a gépet eladják.
2014. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!