Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értem mi lehet a gond a...

Nem értem mi lehet a gond a géppel?

Figyelt kérdés
Na szóval a gépem kifagyot teljesen és nem reagált mivel nem reagált ezért újra indítottam de nem a reset gombbal hanem hoszan nyomtam a bekacsgombját és leált. Aztán újra bekapcsoltam és semmi az egér nem világított a billentyűzet nem reagált a monitor se. De viszont a táp működött,a ventilátorok forogtak de ezenkívül semmi. Megpróbáltam mindent áramtalanítottam meg minden, de akkor sem semmi. De nem sülhetet ki az alaplap mert nem éreztem éget szagot meg mikor elindítom akkor a nyomtatómhoz hasonló hangot ad valamilyen beep deep. A válaszokat előre is köszönöm

2014. dec. 4. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig úgy hangzik a sztori, hogy valami meghalt a gépedben.
2014. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt a sípolás?A megszokott vagy eltérő?Ha eltért milyen volt?
2014. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen normális
2014. dec. 5. 05:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel beindítottam aztán beált és rámentem a leálításra és kiadott egy szép kék halált
2014. dec. 5. 05:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Újratelepítés
2014. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!