Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy vadonatújan vásárolt Asus...

Egy vadonatújan vásárolt Asus X550CC-XX494H típusú laptop lassú, mint a csiga, újra tudom rajta tenni az előretelepített windowst? Lentebb a többi?

Figyelt kérdés
Szóval adott a gép, autómatikusan telepítette a Win 8-cat, majd be lett üzemelve. MCafee vírusírtó van azt hiszem rajta alapból, ezt nem vettem figyelembe, de rögtön rá is tettem az Avastot, ami ingyenes. Ezután Deamon Tool-st akartam telepíteni, majd bekapott egy malware-t, amit elviekben sikerült leszedni, de most csigalassú, bár nem nagyon sikerült kideríteni, hogy milyen lett volna, ha nem jön be rögtön ez a cucc. Újra tudom tenni az előretelepített windowst garanciavesztés nélkül, vagy mit tudok csinálni?

2014. dec. 4. 23:23
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Garancia hardverre vonatkozik. De amúgy újra tudod telepíteni a recovery partícióról. Bekapcsolod, majd mikor meglátod az Asus logót azonnal elkezded nyomogatni az F9 -et. A többi már adja magát.
2014. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!