Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van rá lehetőség, hogy egy...

Van rá lehetőség, hogy egy processzor optimális körülmények között, magától "elromlik"?

Figyelt kérdés
Ismerőseim vitáznak folyamatosan hogy intel vs amd, melyik procik mennek tönkre egy idő után...Én meg amondó vagyok hogy a CPU normális körülmények között soha(nyilván túlzás) nem megy tönkre. Hiszen mi romlana el benne? Vagy van alapja annak amit mondanak?
2014. dec. 5. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik el. Intel és AMD között a teljesítményigényed és a pénztárcád keretei között kell dönteni.
2014. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem én vagyok az, aki ezen vitatkozik.


Én csak nézem, ahogy egymásnak bizonygatják, hogy a processzoruk 1-2 év után tönkrement és a többi. Szerintem baromság, de azért megkérdeztem.

2014. dec. 5. 18:02
 3/5 anonim válasza:

hát ha nem húzod túl állandóan és normális hőmérsékleten megy akkor kb soha nem megy tönkre


én minden processzoromat húztam eddig kb oylan 25% al mégis bírta mondjuk nekem csak intel volt van lesz

2014. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de a folyamatos magas feszültséggel lehet ölni lassan őket
2014. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak tuninggal és szar táppal lehet tönkretenni egy processzort.
2014. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!