Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csinálhattam rosszul?

Mit csinálhattam rosszul?

Figyelt kérdés
Megjött tegnap az alaplapom, összeraktam. Megnyomom a bekapcs gombot, de meg sem mukkan. 100x ellenőriztem a bekötéseket, front panel kábeleket is 10x kihúztam és vissza dugtam. Már nem egy gépet összeraktam, sosem találkoztam ilyen problémával. Volt már gyári hibás lap a kezem alatt az is bekacsolt, pedig rossz volt. Olyan mint ha nem kapna áramot a lap. Vagy mennyi az esély rá, h egy gyári hibás lappal van gondom már megint? GA 970A-DS3P lapról van szó.
2014. dec. 6. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg másik táppal próbáld meg. Ha nem megy, akkor küldd vissza.
2014. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Táppal nem hiszem, h gondom van. Mivel eddig jó volt és Chieftec CTG-500-ast használok.
2014. dec. 6. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan tápom van, szal azzal akkor szerintem se lehet gond. Világít az alaplapon a LED?
2014. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem világít semmi. Az alaplapon meg nem is látok sehol sem led-et, főleg olyant nem ami világítana is valamit. :D
2014. dec. 6. 09:39
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ventik megmocanak vagy csipan?

Kézikönyv alapján vanak panel kábelek?

Gari lesz szerintem

2014. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi nem történik, a front panel kábeleket meg úgy dugtam a helyükre, ahogy azt kell is. Megnézhetem a kézikönyvet, de túl sok okosság nem fog kiderülni onnan sem számomra. :)
2014. dec. 6. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!