Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia SP C5303 nem...

Sony Xperia SP C5303 nem menti a telefonszámokat?

Figyelt kérdés

Akármilyen számot írok be lementem és el is tünik azonal és már a régi telefon számakt is eltüntete ha pc-ről nézem akkor látom hogy rajt vanak csak a telefonról pedig nem látom és ráadásul szinte minden alkalmaás le áll 1 perc alat kb 5 úgy hogy hozá se érek.

4.3 android

12.1.A.1.207 a buildszám



2014. dec. 6. 09:34
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Be van kapcsolva annak a kontaktnak a megjelenítése a telefonkönyvben, amelyikbe mented az új kapcsolatot?

Amikor hozzáadsz új kapcsolatot, akkor a név alatt egyből ott van, hogy az milyen kapcsolat (pl google, telefon, sim). Én pl mindig Google kapcsolatot választok, ezt automatikusan szinkronizálja a google fiókkal, így új telónál elég ugyanazzal a fiókkal bejelentkezni és megvannak a régi kapcsolatok.

A telefonkönyvnél állítható, hogy milyen kapcsolatok jelenjenek meg: belemész a kapcsolatokba, jobb alul az egymás alatti 3 pöttyös (beállítások) ikon, és megjelenítés. A Kapcsolatok megjelenítése alatt tudod kiválasztani, hogy melyik kapcsolatokat szeretnéd látni a telefonkönyvedben.

2014. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) én buta és ara nem tudtsz valamit hogy random leállnak alkalmazások amiket nem is használok
2014. dec. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!