Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire fontos vagy lesz...

Mennyire fontos vagy lesz fontos a processzor "húzása"?

Figyelt kérdés
Milyen procit ajánlanátok (intel) húzás nélkül amennyiben így is időt álló tud lenne hosszútávon? Gtx 970 mellé tervezek!

2014. dec. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

én i5 4960K-t fogok venni jövő héten.


Húzás nélkül is elmennek szépen a processzorok, csak húzva gyorsabban pörögnek, ezért gyorsabb lesz maga a gép is.


Mennyi nálad az időálló? Mert ha 5-6 évre előre tervezel fejlesztés nélkül, akkor már most érdemesebb 4-5. generációs i7-ben gondolkodnod. Azt mondanám minimum 3.5 GHz-cel számolj, folyamatosan nő az igénye minden programnak, erősebb vas kell hozzájuk.

2014. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
i5-4440/4460 bőven elég gtx 970-hez. Én úgy gondolom, mire egy szorzózáras 4. generációs i5 ereje kevés lesz ahhoz, hogy az éppen aktuális csúcskategóriás 1 gpus videokártyákat kihajtsa fullhd/4k-n, addigra a tuningolt i5 ereje is kezd elfogyni.
2014. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy elég, de én nem csak játékra veszem, hanem komolyabb tervező programokhoz, ahol nem mindegy mennyi idő alatt generál :)
2014. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!