Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ez a gép játékra?

Mennyire jó ez a gép játékra?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen gépem van:


Processzor: AMD Athlon II X4 760K 4x3,8 Ghz

Memória: 6 GB KINGMAX DDR3 1600Mhz

Videókártya: Sapphire R7 260x 1GB GDDR5

Alaplap: Asrock FM2A55M-VG3+

Merevlemez: 500 GB Western Digital

Tápegység: Chieftec 400W iArena GPA-400S


A videókártyát most cserélem le egy r7 260x-re, nem kérnék olyan kommenteket, hogy annál drágábbat vegyek mivel ez volt a max keret így az maradt. Idáig elég szépen el tudtam kompromisszumokkal játszani nagyjából mindennel, kivéve AC Unity, The Evil Within ami nem mentek túl jól, Far Cry 4 low grafikán, de szépen megy akadás nélkül. A kérdésem az lenne, hogy videókártya csere utána játszhatóan fog menni az idáig optimizálatlan Unity? Youtube-on láttam videókát róla high beállításokkal ezzel a videókártyával, csak ott általában 8-10GB ram és hasonló vagy erősebb 6 magos (FX 6300) processzorral. Valahogy úgy gondolom, hogy ha nekik ilyen géppel ment high-on akkor olyan 1280x800 körüli felbontáson mediumon neked is el kellene mennie, Far Cry talán high felbontáson. Jól gondolom, vagy csalódás fog érni?



2014. dec. 8. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg r7 240 van és 260x-ra cserélem, elírtam.
2014. dec. 8. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Assassin's Creed Unity a legrosszabbul optimalizált játék, amivel valaha játszottam, még r9 280x-szen is medium-high, amit még játszhatónak lehet nevezni, de ott is droppol az FPS, eredeti agyonpatchelt játékkal.


Az r7 260x jó választás, Far Cry 4 menni fog szépen, Evil Withinről nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam még. A jól optimalizált játékoknak minnek mennie kéne medium-highon ezen a kártyán, a rosszul optimalizáltak meg úgyis mindenhol problémát fognak okozni.

2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mindnek
2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A belvárosban nem fogsz mindenhol szaggatás nélkül játszani AC-vel, sajnos ritka rossz a konfigja ilyen téren. De lowon szépen fog menni. FC4, meg nem mondom, nem játszottam vele.
2014. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az AC Unity a legrosszabban optimalizált játék, amivel életemben találkoztam... nekem i5-ön van R9 290-es videókártyával és szaggat akárhogy van beállítva( ami a meglepő h ultrán a legkevésbé... fizika..) De ez egy jó kis géped van, az Evil Within-nek meg probléma nélkül kéne mennie, használod-e az AMD Gaming Evolved programot? (azzal lehet optimalizálni gyakorlatilag minden játékot, nekem nagyon bejön)
2014. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!