Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mennyire jó processzor hűtő?

Ez mennyire jó processzor hűtő?

Figyelt kérdés

Jobb mint egy gyári inteles



hűtő [link]



2014. dec. 8. 16:53
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
Hatékonyabb, gyakran ajánlják. Egyedül a ventilátor egyediségével nem vagyok kibékülve. Hosszú távon, ha elromlana, nem találni cseredarabot. Legalább is az országban nem láttam, hogy árulva lett volna.
2014. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen 120mm-es ventire cserélhető ez ne riasszon el téged.A hatékonysága az árának megfelelő.
2014. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:

De nézted már a venti kialakítását? A külső átmérője valóban 120-as, de a furattávok saccra 90-esnek felelnek meg. Csak meg kell nézni a borda méretét. Az nem 120x120-as, a furatok meg a sarkain helyezkednek el.

Amúgy nem elriasztásképp mondtam, csak egy tényre rávilágítottam, amivel számolni kell - már ha érdekli az ilyesmi.

2014. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van.A haveromnak cseréltem ventit pont egy ilyenben és 90-es lyukkal van ahogy írtad de vett hozzá 120-as ventit 90-es felfüggesztéssel és kifejezetten könnyű volt ezzel a drót szarral felrakni de a 120-as ventibe is be lehet akasztani mert olyat kapott a másik oldalára.
2014. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Nahát az pozitív. Mindig idegenkedtem az ilyen inkompatibilis hűtőktől. Mert alapból, a szabvány ventikkel szereltek, elméletben korlátlan ideig használhatóak venticserével. De az Arctic Freezer Xtreme vagy a ThermalTake SpinQ, az nem olyan. Tehát elméletben nem ér annyit, mert korlátolt ideig használható. Tekintve, hogy az országba nem kapható pótalkatrész.
2014. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!