Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Macbook...

Mi a véleményetek a Macbook pro 13"-ról?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt vagyok, programozni szeretnék és egyenlőre kezdő szinten dj-zni. Mindenképpen tanulmányi célra lenne. Egyetemre kellene. Mit ajánlotok? Elsődlegesen azért is gondolkoztam Macbe, mert os x van rajta, akksi teljesítmény stb.

2014. dec. 9. 13:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
[link] erre gondoltam
2014. dec. 9. 13:31
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy ugyanolyan túlárazott, mint az összes apple termék, ha nincs szükség konkrétan mac re(pl ios fejlesztés miatt), akkor semmi értelme 350 ért venni egy gépet, amikor 220-250 körül már vannak ugyanilyen, vagy erősebb gépek, csak épp alma logó nélkül.
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Előttem szóló le írta a lényeget. Felesleges pénzkidobás.
2014. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
En 350e ft-ert vettem a macbook pro 13 retinasat es teljesen meg vagyok vele elegedve. 128gb SSD, 4gb Ram, i5 cpu, 1gb intel iris vga. Videoszerkesztesre nekem tokeletes es hetkoznapi hasznalatra. Konnyu, vekony, szep es imadom az iOS-t.
2014. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az, hogy van rajta alma vagy nincs, az rohadtul nem érdekel. Ezt a 350e ft-os gépet be tudnám szerezni 260 körül újonnan. Egyébként még lenovo thinkpaden gondolkottam, az is 260-270 körül lenne. Csak nekem a windows 8 mondjuk nagyon nem jön be. :/
2014. dec. 9. 16:14
 6/23 anonim ***** válasza:
10%

Mindig jönnek az ilyen okostojások, hogy kb féláron jobbat kapni. Csak valahogy sosem jön össze, hogy ugyanolyan tudású gépet mutassanak jóval olcsóbban. Valami mindig hibádzik vagy csak 4-5 órás az üzemidő, vagy nincs benne ez vagy az, vagy SSD helyett HDD van benne, vagy bóvli műanyagból van stb.

260e-ért én is vennék. :) Bár az igaz, hogy ez egy régi típus. Szerintem jobban jársz egy Airrel. Az az SSD miatt gyorsabb és jóval könnyebb is. Főleg jó, hogyha hordozni kell. Viszont, hogyha azt csak drágábban tudod megvenni, akkor ez 260-ért nagyon jó.

2014. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm új lenne a gép szóval szerintem is megéri 260-ért. Az airt talán 250-ért tudnám beszerezni, csak az a baj, hogy azért valamivel erősebb gépet akarok, az igaz, hogy ebbe csak HDD van... De 500gb. Akkor az a +10e ft meg szerintem annyit megér, hogy legyen fél terrám. Egyébként annyival jobb az az SSD? Olyan sokat dob a gépen?
2014. dec. 9. 22:24
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Iszonyat durván észre lehet venni.

A mai online világban meg úgyis fölösleges a nagy tárhely.

Add el azt ami benne van és cseréld le egy 256os SSDre. MEGÉRI!!

2014. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Én tavaly vettem 200ezeér egy Asus laptopot!Nagy hiba volt már most 1 év után kikopott a zsanérja és recseg ropog.a windows-ról pedig ne is beszéljünk!

szóval egy macbook nem csak egy logó miatt kerül annyiba amennyibe,ezt csak az nem tudja akinek sose volt semmilyen apple terméke


Ja és az ssd megéri az árát!

2014. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a keretet is nehéz tartani, de 260-ért nettóba még azt mondom, hogy oké. De az a plusz, amit még az ssd-re kell költeni, nekem az már sajnos nem fér bele. Azért is érdkelődtem, hogy mennyivel jobb az ssd, mert akkor nem bánkódnék érte. 128gb-ot viszont kevésnek érzem, hiába ssd... a 256gb az meg már sokba kerül. :/
2014. dec. 10. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!