Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem processzor...

Tudtok nekem processzor hűtőket mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés

AMD FX6300-hoz kéne... Sajnos a gyári nagyon pici, illetve több órás játszásnál nem elég nekem, mert túlmelegszik a proci. Egyenlőre nincs tuningolva, de elképzelhető hogy fél év múlva kicsit fel tuningolom...

Éppen ezért nem olyan hűtésre van szükségem ami csak annyiban jobb hogy halkabb, meg egy picit erősebb, hanem olyanra ami egy kicsit tuningolt FX6300-at is normálisan hűt. (kicsi tuningba azt értem hogy pl. 3.5ghz-ról 3.8-4ghz-ra van felhúzva a proci)

Az is fontos számomra hogy ne csak AM3-as foglalatba menjen bele, hanem intel-be is, ha esetleg 1-2 év múlva vennék I5-öt!

A max keretem rá 9 ezer ft!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 9. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy használt 212 EVO pont belefér. 500 és 1500 között pörög, viszont 120mm-es így elég jól hűt, push-pull-ba is rakhatod (2 venti).


Bármire rá lehet rakni a jövőben is, nincs fix állása.

2014. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello

Nekem is volt règem gondom a hűtèsel igaz nekem egy 4 magos amd van de ami nekem megoldotta az ez a hütő

[link]

7000 ft körül van . Nekem az volt a gondom hogy felszaladt a cpu akár 65-70 fokra is. Újrapasztáztam felraktam ezt a hütöt ès azóta 50 fok fölè se nagyon megy több òra játèk után se. Ami terhelèsen egy amd nèl nem rossz. Ahogy èn tudom az amd am is hajlamosak melegedni meg a gyári hűtèsük nem èr semmi. (Hangos,nem hűt) Ezt ajánlom neked nekem megoldotta a melegedès megèrte a 7000 ft ot.

2014. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!