Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master Silencio 650...

Cooler Master Silencio 650 vagy Sharkoon T28?

Figyelt kérdés
Melyik számíógépház lenne jobb? Vab egy elég melegedős AMD A8 6600k procim egy Raijintek aidos hűtővel, ami a jelenlegi házzal levett oldallappal játékközben 75 fok, alapjáraton 45-50. A coolermaster jobban tetszik főleg hogy silent de félek hogy a szellőzése nem lesz olyan jó.

2014. dec. 9. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Sharkoon T28 (kék ledes) házam van, nagyon jó a szellőzése és kifejezetten halk. A homlokfalon a leírással ellentétben két-két 3.0 és 2.0 USB csatlakozó van.
2014. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem hogy ha rajta van az oldala 90 fok. A tápom eléggé ordít ezért gondoltam a silecnciora. Neked mennyire hangos a tápod?
2014. dec. 9. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én tápom egy 500 W-os Chieftec, abszolut nem hallom a hangját már csak azért sem, mert gumi rezgéscsillapítókon nyugszik. A rezgéscsillapító a ház része.
2014. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megveszem viszont azt nég tudni szeretném hogy egy fekete dvd író nem néz ki ülyén benne?
2014. dec. 9. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémben is fekete Samsung DVD író van és egyáltalán nem néz ki hülyén. Nekem direkt tetszik, hogy nem üt el a ház színétől.
2014. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvettem! Nagyon állat! Csendesebb lett.

Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!