Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy laptop konzumer kategór...

Ha egy laptop konzumer kategóriás, az kizárja, hogy normális minőségű legyen?

Figyelt kérdés
Beszélgetés egy laptop boltban, vevő az eladónak: valami normális laptopot vennék, komzumer kategóriás hulladékokat ne is mutasson.
2014. dec. 12. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem zárja ki, de tény hogy az átlag fogyasztónál telenyomják mindenféle hardverrel, és mellette az anyagminőségen lehet spórolni.


De láttam már ocsmány minőségű üzleti gépet meg jó minőségű normál gépet is.

2014. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet talalni kiveteleket minden kategoriaban, az, hogy konzumer nem kell feltetlen kizarja azt, hogy jo. Az en laposom is ez a kategoria, megis nagyon korrektul ossze van rakva(bar en erre vasarlaskor egyaltalan nem figyeltem).
2014. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konzumerem közül is van jó, de a nagy részük rossz minőségű, mert mindenen spórolnak, hogy alacsonyabb legyen az ára.
2014. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!