Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a processzort lehet...

Ezt a processzort lehet húzni? Adatok a képen.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy nagy teljesítményű de azért lehet ezt kicsit erősíteni?

[link]



2014. dec. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Maximális processzor sebesség: 4000MHz (4 GHz)

Aktuális processzor sebesség 1600MHz (1,6 GHz)

2014. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem és köszönöm is csak véletlenül lemaradt egy-két kérdés. Hogyan lehet megcsinálni? És megérné?
2014. dec. 12. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Húzni BIOSban próbáld, de valószínűleg nem lehet. Ha mégis, akkor alaposan fontold meg mert el lehet égetni a procit.


Viszont amikor nem csinálsz semmi terhelőt a géppel, akkor csökkenti magának az órajelet - majd ha kihasználod, megint megemeli. Ez az az 1600, tehát az ne zavarjon.

2014. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt a 4000Mhz szerintem az alaplap tudását jelenti, max. ekkora órejelű processzor működik vele. Ettől még a fix 1600Mhz-n működő Celeron processzort nem lehet 4000Mhz-en járatni. Nem értek a dologhoz, ismereteim szerint a Celeron nem tuningprocesszor. Minimális teljesítménynövekedés esetleg elérhető, ezzel szemben nagyobb fogyasztás és nagyobb melegedés, előbbi az élettartam szempontjából nem előnyös.
2014. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2014. dec. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!