Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jön a Windows 8.2? Vagy...

Mikor jön a Windows 8.2? Vagy egyáltalán mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
Az Google-ban nem találtam semmi konkrétat, egy helyen azt irták hogy 2014 végére és 2015 elején várható. Van már valami konkrét róla ? Olyat is hallottam hogy nem lesz vagy nem free upgrade lesz.

2014. dec. 12. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Windóz 8.2? O.o

Na ilyenről nem is hallottam, pedig azért tájékozott vagyok. o.O

Windóz 8.2.....

.

.

.

.

.

.

.


Hé psszt te... nem a Windows 10-re gondoltál?

2014. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom már hogy mi lesz annyi baromságot olvastam mindenhol. A Windows 8.1 "folytatására' gondoltam.
2014. dec. 12. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Windows 10 lesz a folytatása és az, a jövő (2015) év őszén fog kijönni (a végleges válzozat).

Amúgy, ha szeretnéd, akkor már tesztelheted is: a MS oldaláról le is töltheted (de mivel még nem végleges, emiatt csak virtuális PC-n érdemes használnod).

2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erről tudtam, de akk a Windows 8-ra nem is lesz több upgrade ? Mint pl a 8.1.
2014. dec. 12. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
már csak foltozást fog kapni. Lassacskán a sima 8nak is leáll az Updatéja, ha még nem állt le, és csak 8.1re jön majd. A 10nek még Preview verziója van, ingyen tesztelhető
2014. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!