Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy szaki segítségére szorulok...

Egy szaki segítségére szorulok! Milyen eszközt tudtok ajánlani vezetéknélküli jack dugós fülhallgatóra? Van ilyen?

Figyelt kérdés

A gyakorlati problémám: két fülhallgatón egy időben ugyanaz szóljon egy eszközről, pl. a telefonomról. Úgy, hogy az egyik fülhallgató vezeték nélküli legyen.


(Van jack osztóm, de nem találtam, nem tudom, létezik-e olyan füles, ami vezetéknélküli és bele tudnám dugni ebbe...

Ebayen nézelődtem 'wireless earphone' címszóval, bluetoth-os headsetet találtam - lehet, hogy sima fülhallgatót csatlakoztatva azon is és bluetoth-on keresztül is egyidőben küldje az adatot? Meg memóriakártyás mp3-lejátszót találtam, de azzal nem tudnám kétfelé osztani a hangot. :( )


Azt hiszem, ennyiből bőven lejött, hogy nem vagyok a témában jártas, kérem szépen az olvasókat, ne verjék a fejüet a falba. :D



Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki segít nekem!! :))



2014. dec. 13. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem jó 6-7 éve h volt vezetéknélküli fülesem, az is bluetothos volt az úgy nézett ki h jackbe ment egy kis adapter az közvetített, nem tudom ez azóta mennyit változott, ha ugyanilyen akkor gondoom simán elosztóba mind2, ha nem akkor sorry :)
2014. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kérdésem még mindig aktuális. Konkrét típusok vagy hol hol tudnék ilyet beszerezni segítene rajtam.


(Azóta még egy gyakorlati problémámra jelentene megoldást: futás/tornázás közben telefonról, illetve gépről jöhetne a hang, és a kábelek nem zavarnának a szabad mozgásban.)


Ehhez szintén egy olyan eszközt szeretnék, aminek van egy jack csatlakozós küldő egysége és egy fülhallgató+vevő egysége.

Előre is köszönöm a segítséget!

2016. jan. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!