Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, ha lekopik egy év...

Normális, ha lekopik egy év alatt a klaviatúráról a felirat? Hol tudok venni rá matricát?

Figyelt kérdés
Nem akarom lecserélni, mert nagyon kényelmes darab egyébként de így azért többet ütök mellé. :D
2008. aug. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

egy "gagyi" klavinál sajnos előfordul.

matricát nem hiszem, hogy lehet kapni, de van csőtoll szerű írószer, amelyikkel tudsz rá kopásálló feliratot írni. nem tudom a hivatalos nevét, egy papír- írószer boltban biztosan tudnak ajánlani, ha elmondod, hogy mire kell.

2008. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholos filc, de az is lekopik, egy év sem kell neki.

2000 ft-ért kapsz oylan billentyűzetet amire nem szitanyomással viszik fel a betűket, hanem bele van nyomva a műanyag felületébe. És szerintem 1 hét alatt meg lehet szokni egy új billentyűzetet.

2008. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Gagyinak éppen nem mondanám :)

Az előző kettőnek (gagyinak) nem kellett egy év se. A festék hamar lejön. Olyat nem találtam ami nem festett, hanem domborított. Alkoholos filc nem működik, mert fekete a klavi. De azért köszi a válaszokat. Gondoltam van más is aki sokat dolgozik és járt már így.

2008. aug. 17. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem még mindig tokeletesek a feliratok a billentyuzeten, pedig gagyi, szoval szerintem nem normalis.

lehet kapni billentyuzet matricat, nem tudtam, hogy ki mondta hogy nem

:D [link]

2008. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Hogy a gugli mért nem jutott eszembe... :DDD

Mégegyszer kösz!!!!

2008. aug. 17. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Na azért a gagyi billentyűzetről annyit hogy az enyém már megvan mióta a gépem is (9 éve) és semmi baja, sehol nincs lekopva, pedig egész nap nyomkodom.
2008. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gagyi, nem gagyi, szeretem.


Egyébként, vettem matricát (Ferenc körúti metrónál User's. Elnyűhetetlennek ígért sötétbenvilágítós nemtúldrága :DD) és kíváncsian várom mennyi idő alatt koptatom le. :)))))))))

2008. aug. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!