Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes? Mennyivel lenne jobb?

Razorclaw kérdése:

Érdemes? Mennyivel lenne jobb?

Figyelt kérdés
Van 2x2GB ddr2 800Mhz ramom a gépbe és le szeretném cserélni 1db 4GB-os ddr3 1333Mhz-re. Mennyivel lenne jobb pl: a játékok futása vagy a rendszer gyorsasága? 5-10fps?

2014. dec. 13. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

5-10? nem nagyon. inkább 2-3 fps

Viszont mivel 2 ramod van bent, ott a dual channel, amiatt gyorsabban fog dolgozni a 2 db 2 GB-os.


Alaplapod kezeli a ddr2-es és ddr3-as ramot is? nehogy pofára ess.

2014. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kezeli igen
2014. dec. 13. 13:18
 3/8 A kérdező kommentje:
gyorsabban fog dolgozni? azt azért ne mond h a drr3 4gb 1333mhz lassab lesz mint a 2x2 ddr2 800.. :D Valamivel csak jobb lesz ..
2014. dec. 13. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
A mennyisége ugyanannyi marad és dual helyett single channelben fog menni. Az is lehet, hogy lassul majd.
2014. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nem lesz jobb

Söt egyetértek hogy lasulhat is, nem csak dual elvesztése miat

Melesleg cpu nak is támogatni kel ramot

2014. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cpu-nak támogatni? oszt melyik az a cpu ami nem támogat ramot? meg nem hiszem hogy lassulnak haha" na mind1 értelmes választ nem kaptam, meg hozzá értőt sem csak huu hát én ezt hallottam meg azt válaszokat kb.. egy probléma van hogy nem dual huhaa ajajj... ddr3 1333mhz nem hiszem h lassabb lenne! manapság minden dual core intel támogat egy ddr3-as memoriát.. az alaplapom is támogatja stb.. majd bővíteném 8ra természetesen de egy darabig 4gb ddr3 lenne, és nem hiszem hogy a gépem teljesítménye romlik
2014. dec. 13. 16:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg elárúlnád nekem "nem csak a dual elvesztése miatt..." na akkor azért mert jobb lesz? mert ddr3-om lesz nem 2? :DD istenem ezért nem kérdezek már ilyesmit itt mert ugyan az a kombó válaszol...
2014. dec. 13. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg, minket meg ne kérdezz. Ez olyan mintha megkérdezném, hogy ha diétázni akarok egyek-e csokit. Erre valaki írná, hogy nem lehet én meg jól le*@sznám őket emiatt.

Én annyit mondok, hogy azzal amit most csinálsz nem minket járatsz le.

2014. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!