Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit cserélnétek/bővítenétek a...

Mit cserélnétek/bővítenétek a gépemben?

Figyelt kérdés

AMD A6 5400K CPU

Asrock FM2A55M-HD+ alaplap

Corsair 4GB DDR3 1333MHz RAM

Toshiba 500 GB 32MB SATA3 HDD

LG DVD-író

ASUS 6670 1GB GDDR5 videokártya

Modecom A10 ház

Thermaltake 430W tápegység


Elég össze-vissza gányolt konfig.

Ezért szeretném szépen, apránként bővíteni/korszerűsíteni.


2014. dec. 13. 17:27
 1/8 levis56 ***** válasza:
Mi a baj vele? Esetleg erősebb VGA+4 GB Ram.
2014. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Én eladnám...

De sorba 1150 lap és i5 elsönek ha drága i3 ha az is akkor vga elsönek GTX750Ti vagy R7 265

2014. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#1 +1 egyetértek a ram bövitésel is ha van keret rá ha vga t bövited most késöb ténleg csak eladni lesz érdemes egészet vagy nagyreszet
2014. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Most látom hogy egy modulos cpu(apu) ez ha FM2+ a lap és tehát 860K mehet bele akor azal bövithetnéd cpu terén mert mostani keves
2014. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt a konfigot meg se vettem volna, már bocs.

A gond az, hogy több sebből vérzik, már csak azért is mert látszik rajta, hogy a legolcsóbban próbálták kihozni :)


Kezdeném ott, hogy eladnám, vagy egy FM2+ fele bővíteném, mert elvileg az alaplap tudja és akkor már egy processzort cserélnék az a minimum.

Tápból egy kicsit jobbat és stabilabbnak szerintem örülne, meg ha a VGA kevésnek tűnne, akkor egy erősebb kellene bele, persze ez processzor függő, mert a gyengébb AMD processzorok elég sok erős VGA-t nem tudnak kihajtani, szóval csak mértékkel a fejlesztést.

De egyébknét én platformot váltanék és egy 1150 fele elindulnék (mint előttem is írták), és először vennék egy kicsit "kompletteb" alaplapot, mert ez ami most van szinte a kategória legolcsóbja és ha meg van az alap, akkor a többi.

2014. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így a végén hozzátenném, hogy +4GB RAM felesleges addig, amíg a konfiguráció gyakorlatilag 0-n van, mert úgy pakolhat bele bármennyit, nem megy vele semmire.

A CPU, alaplap vagy maga a platformváltás elsőbbséget élvez szerintem.

2014. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bios t kel frisiteni és akor mehet bele 860K

Már ha most nem a legujab bios van rajta

2014. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Plusz ram ra ha van kerete ezeken felül

Ha extra kis keretböl fejlesztenèd hozá se fogj gyüjtöges használd amire elég

szia

2014. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!