Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEASONIC S12 II 620w táp...

SEASONIC S12 II 620w táp mennyire hangos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arra lennék kíváncsi,hogy mennyire hangos ez a táp? sehol se találtam tesztet róla,a gyártó honlapján se láttam feltüntetve,hogy mennyire hangos a táp.


Az FSP raider 550w-650-750w tápnál halkabb?


2014. dec. 13. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Seasonic tápok nem a hangos ventiről híresek - max. akkor lehet zajos, ha elkezdene ciceregni.
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most egy corsair cx 400w-os tápom van,de ha már játszok a gépen (core i5 4440,r9 280) akkor baromi hangos a táp.


Ezért akarok egy jobb tápot,erre a seasonic-ra gondoltam.


A cicergés alatt mit lehet érteni? mert láttam youtuben,hogy érdekes hangokat tudnak kiadni ezek a seasonic tápok,de az fsp raidert is sokan fikázzák főleg a 650 meg a 750w tápokat.

2014. dec. 13. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem csak a ventit cseréled le? Minek kidobni tizen-huszonezer forintokat, mikor egy 1000 forintos alkatrészcserével megoldható a problémád?
2014. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mert valószínű,hogy már baromira le van terhelve a táp. Bár igaz nem kapcsol ki,mert tényleg jó minőségű (seasonic beles elvileg),meg amúgyis vennem kell tápot,mert öcsém gépébe a codegen táp akkor is melegszik ha be sincs kapcsolva a gép...


De nekem nagyon fontos,hogy csöndes legyen a táp,ezért keresek már mindenfele jó de csendes tápot. a passzív tápok megint nem jók,mert idővel ciceregnek,meg már nagyon drágák.

2014. dec. 13. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Minnél magasabb hatásfokú és alacsonyabb összteljesítményű egy táp, annál kevesebb felesleges hőt termel és ezért annál kissebb légszállítású (halkabb) ventire van benne szükség. Magyarán én a helyedben én inkább max. 400-500W-os és minimum 80+ Gold minősítésű tápokat keresnék. Seasonicból az X-650 biztosan halk, de annak meg is kérik az árát.
2014. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!