Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU hűtőt vegyek?

Milyen CPU hűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

Magas RAMok, MATX alaplap, Thermaltake commander gs III ház


[link]



2014. dec. 14. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit összeget szánsz rá mert vannak 10ezer ft jó Cooler master vagy thermaltake hűtők vannak de ha 15ezer ft köröl már van vízhűtés is. Itt egy link [link] nézz szét és ha választottál akkor írd le és megmondom hogy ha esetleg van jobb akkor javaslok neked másikat.
2014. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:

Ezt [link] vagy ezt mint két véglet árban. A házba max 155mm magas hűtő fér.

Bár nem derült ki, hogy a CPU-d milyen, ez az LC Power LC-95 [link] 95 W TDP-ig jó, mint legolcsóbb megoldás.

2014. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Nem írtam be a másodikat [link]
2014. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első:

Annyira látszik, hogy közöd nincs az egészhez...

Szerinted egy olyan játékvíz mire képes?

Egy jóval olcsóbb léghűtő is lazán leveri.

Ezek szó szerint játékvizek, arra jó, hogy elmondhasd, hogy neked vízhűtésed van.. Másra nem igazán alkalmas.

Normális vízhűtés nem itt kezdődik. (hozzáteszem, hogy normális vízhűtést, azt nem így készen kapod, és nem 15 ezer Ft, hanem a többszöröse)

2014. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 10-13ezrem lenne rá

9cm-esben gondolkodtam 12cm szerintem nem férne el a ramok miatt

2014. dec. 14. 16:01
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Van olyan kialakítású torony, -mint az említett TR Macho 120- hogy eltolt felépítéssel rendelkeznek, így elkerülik a magasabb memóriákat.

De ha nézed a Thermalright True Spirit 120-at, az vékony is és nem is magas. Na meg 12 centis venti van rajt'.

2014. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak megjegyeztem hogy 15000 ért már van vízhűtés, azt nem mondtam hogy vegye is meg. Én ennyiért inkább egy Thermalright hűtőt választanék aminek van 12 bordája egy 14 cm ventivel. De az olcsóbb kategóriában cooler master tx3 evo-t ajánlanám.
2014. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!