Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet ehhez a notihoz...

Hogy lehet ehhez a notihoz drivereket keresni az Intel honlapján?

Figyelt kérdés

Vettem egy Acer Aspire E5-511-C7R3 notebookot és nem sikerült a LAN-t illetve a videókártya drivereket telepíteni. A CD-n amit kaptam illetve a gyártó honlapján is csak a Windows 8.1-hez találtam drivert azt is csak 64 bites verzióra, nekem viszont Windows 7 32 bites rendszerem van.


Mielőtt jönnének a válaszok, hogy cseréljem le az op. rendszert, ez nem fog menni, mert nincsen olyan gyors internetkapcsolatom, hogy letudjak tölteni egy egész operációs rendszert, nincs olyan ismerős se aki odaadná és nincs annyi pénzem, hogy boltban megvegyem. Ráadásul utálom a Win 8-t, 7 kell és anno ezt is boltba vettem, legyen már használható.


Egyetlen esélyem az Intel honlapja, de sok kulcsszót kipróbáltam és rengeteg találatot dob fel, nehéz megtalálni. Az angol nyelvtudásom se a legjobb.



2014. dec. 14. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem innen letöltheted bármelyiket :

[link]


Én már használtam egy régebbi laptopomhoz ezt az oldalt.

Ha a downloadra rányomsz, láthatod hogy 32 bites driverek.

2014. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudsz-e róla, de hivatalosan már otthoni felhasználásra Windows 7-et nem lehet kapni. Már csak azok vannak a boltokban is, amik megmaradtak raktáron.

Ezért van az, hogy nagyon sok cég inkább erőlteti a Windows 8 használatát. Nem beszélve arról, hogy a win8 teljesítményben bőven jobb, mint a win7, és csak annyi a dolgod, hogy hozzászoksz, meg ha nem tetszik a metro felület, akkor kikapcsolod.

2014. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudok róla...
2014. dec. 14. 11:31
 4/17 Gábor_79 ***** válasza:

Esetleg a hardverazonosítójával. Azt írod be a keresőbe és ad ki találatokat.

Megnyitod az eszközkezelőt, kiválasztod a hiányos hardvert, majd "Tulajdonságok". "Részletek" fül > lentebb görgetsz majd 2. a "Hardverazonosítók" vagy kompatibilis azonosítók. A kódot kimásolod (jobb gomb- copy) és beilleszted a keresőbe. PCI\VEN_10EC&DEV_8168

nálam ilyen az egyik.

2014. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Több hardver azonosító is van, de megpróbálom
2014. dec. 14. 12:54
 6/17 Gábor_79 ***** válasza:
Plusz mellé írod + win 7 a keresőbe. Nálam is több van. Rákerestem a másodikra és azt a nevet dobta ki amit használok. Nem feltétlen az első találat lesz a legjobb amit kidob, de mégis előrébb vagy.
2014. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lap ne található, ezt írja ki.
2014. dec. 14. 13:04
 8/17 Gábor_79 ***** válasza:
A googlé keresőben nincs rá találat, azt mondod?
2014. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jaah, nem ott néztem, az Intel honlapján kerestem. Sry
2014. dec. 14. 13:25
 10/17 A kérdező kommentje:

Nah kipróbáltam Googleval, vannak ugyan Win7-es találatok, de 64 bitre... sajnos ez alatt nincs élet.


Mind1, feladom. Alapszinten megy a monitor, meg kell ezzel elégedni. Filmek VLC-n mennek, Total Media viszi a TV tuner még a távirányító is működik.


Ami hiányozni fog az a képernyő megosztás. Kipróbáltam az asztali PC-m monitorát rákötöttem, de sajnos a VGA kimenetet nem érzékeli. Ez kizárja a suliban a projektoros kivetítést :/


Netnél meg úgy is Wi-fi használok :D

2014. dec. 14. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!