Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegység a legjobb a...

Melyik tápegység a legjobb a felsoroltak közül, vagy melyiket ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés

ENERMAX NAXN 450W (ezt sokan nem ajánlják)

ENERMAX NAXN Basic 450W

ULTRON UN450S Silent Force 450W

CHIEFTEC GPA-500S8 500W

ENERMAX Lepa MX F1 500W

CHIEFTEC GPS-500A8 500W

FSP Hexa+ 500W

Cooler Master Elite Power 600W Black (RS600-ACABM-M2-M4)


Ugye az a legnagyobb problémám, hogy az ár szigorúan adott és afelett már nem akarok rá költeni, ezért is kellenének a vélemények.

Fontos az, hogy 10-14 ezer forint között legyen, max egy picivel felette és hogy 450-500 Wattos legyen a táp, de stabil és megbízható, mert az előző igen olcsón bezerszett 500 Wattos Approx táppal majdnem megjártam, ráadásul 3x javítottam mielőtt gallyrament (igen tudom, szar, nem kellett volna megvenni, de a környéken csak ezt árulják a boltokban, most pedig már netről rendelek mindent).



2014. dec. 14. 13:46
1 2 3
 21/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Enermax nem rosz atól még hogy CWT s csak cwt t sok más gyártótól is vehetsz olcsóban

CoolerMaster B500 V2

EVGA 500B - ez HEC

2014. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Gábor_79 ***** válasza:
Én is épp mondani akartam, hogy az Enermax nem feltétlen hulladék, csak éppen ferdítés. Nem lehet olyan rossz, ha a cég vállalja.
2014. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kössz Közveszélyes :D

Egyébként az Ultronról valamelyikőtök azt írta, hogy német, mondom akkor annyira szar nem lehet.

De lehet, hogy akkor a Hexa lesz az, amit választok, vagy még a Chieftec CTG 500.

Egyébként sokan ajánlják a HKC-t is, de én arról azt tudom, hogy egy hulladék, de szó szerint.

Na meg ugye az Enermax-al kapcsolatban, rendben hogy CWT-s, meg maga a gyártó megbízható, de pl a NAXN-ról azt írták pl ipon-on, hogy van akinél egy 2 hónap után be se indul, vagy elszál, tehát ha pl a Lepa is olyan lenne, akkor inkább kihagynám, de azokról meg nem írtak sok visszajelzést.

2014. dec. 14. 16:41
 24/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Német a gyártó aki cimkézi belsöt akárki csinálhasa túl új gyártó még nincs róla teszt se semi approxal is kezetfoghat adig

töbiröl van

2014. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

HKC t jól tudod

Ha elszál tönkremegy ara van gari bármi tönkremehet csak a jók nem visznek mást is a gépböl jóesélyel

Szia

2014. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nos, akkor azt hiszem, hogy már el tudom dönteni, hogy mit veszek, már csak azt kell, hogy honnan (hogy árban a legjobb legyen).

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, mentek a zöldek!

2014. dec. 14. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!