Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigurációt ajánlotok?

Milyen konfigurációt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Új számítógépet akarok venni kb nyár környékén. Főleg modellezésre, programozásra és néha játékra használnám. Monitorom már van (tv) meg billentyűzet és egér is. DVD lejátszó nem kell szerintem. Ha írni kell valamit arra van laptopom. Kb 150-170 lesz rá max 200.


Előre is köszönöm :-)



2014. dec. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint még fölösleges 6 hónappal előre megtervezni hogy mi lesz bele. Árak változni fognak amint jönnek az új dolgok :)
2014. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még ha 1 hónap mulva vennéd aztmondom ok, de már 2-3 hónapon túl kár tervezni, az árak rengeteget fognak változni, mint előttem irta, megjelennek az újabb dolgok az árakat nagyban befolyásolja.

Tedd fel a kérdést 5 hónap mulva addig még talán gyűjtesz is :)

2014. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még jó is hogy csak akkor veszel gépet, addigra már biztos lesz amd felőli válasz a gtx 9xx-re így nagyobb választék, kedvezőbb ár
2014. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csak esetleg elkezdtem volna már most megvenni ezt-azt

gondoltam olyanokra mint pl gépház meg ram stb... amiknél nem annyira drágák és nem nagyon lesz fejlődés

2014. dec. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!