Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardveraprón fent vagyok 2 és...

Hardveraprón fent vagyok 2 és fél éve szerencsére csak elismeréseim vannak erre szerettem volna venni egy laptop töltött és a 2006 óta tevékenykedő szét dicsért úriember 3500 ft -ért nem hajlandó elhozni 5 perces útra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tehát a következő a helyzet: TE szeretnél venni valamit, erre Ő nem szállítja házhoz? Szerintem csapj hozzá még 2ezret és örömmel elviszi neked.
2014. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy kéne lennie, hogy te mész el hozzá? Én is holnap megyek procit eladni.
2014. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
figyelj 5 perc busszal neki oda ahol tudtunk volna találkozni . nekem többet kell volna buszozni 1 faluból kb 15 kilométert .gondoltam egy köztes helyen találkozhatnánk ami neki sincs messze.3500 ft az adott termék . szerintem úgy illik hogy a vevőt kiszolgáljuk rugalmasak legyünk minden körülmények között ahogyan én képes voltam el vinni másnak ide meg oda amikor kellet és nem mondtam neki hogy na figyu most perkáld a busz díjamat .. meg hogy majd biztos el viszem neked .. azért álljon meg már a menet ahogy én vevőként és eladóként is teljesítettem az alap etikus dolgokat így akkor más személyben is legyen emberség hogy megtudja ezt tenni főleg olyan akinek már tapasztaltnak kell lennie ilyen téren.
2014. dec. 15. 22:35
 4/21 A kérdező kommentje:
és házhoz szállításról itt az ég világon nem volt szó !!! nem mondtam hogy a seggem alá tegye a terméket .
2014. dec. 15. 22:37
 5/21 A kérdező kommentje:
meg majd 2 ezret még oda adok neki mert megtesz busszal 800 métert igen valószínű !
2014. dec. 15. 22:38
 6/21 Tengor ***** válasza:
És? Nem kell megvenni, aztán annyi. Ezen sírni, de komolyan...
2014. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
csak kiakaszt mennyire pancser 1-2 ember ..és hogy tevékenykedhet ez a létforma ilyen nemes oldalon ami porig alázza az összes magyar online használt kereskedő oldalt ! szomorú ://
2014. dec. 15. 23:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor jelentsd be, hogy azt akartad hogy autózzon és ő nem akart autózni, ezért feketepontot adsz. Hadveraprón szokták díjazni az ilyesmit.
2014. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
dehogy az ilyen ember nem hogy autózni de még a buszra is sajnálja a pénzt.. szerintem ki sem teszi a lakásból a lábát nehogy napfény érje vagy meglássák mert szorongási tünetei vannak nem bírja a közösséget .
2014. dec. 15. 23:19
 10/21 anonim ***** válasza:
Már csak az utolsó rejtély megfejtését szeretnénk: mi a redvás lófarokért sírod ezt itt el? Igen, vannak olyan fickók, akik nem szeretik felemelni a seggüket. Más meg szeret vonatozni. Ez van. Töltőt meg találsz 1000 helyen.
2014. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!