Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok venni sima egyszerű...

Hol tudok venni sima egyszerű vezetékes FEHÉR billentyűzetet?

Figyelt kérdés

fontos hogy úgy legyen magyar nyelvű, hogy van rajt "á"."é","ő","ú"...mert a neten csak olyat találni hogy magyar nyelvű, de ezek helyett a betűk helyett csak vesszők vannak meg ilyen hülyeségek mint pl ez:

[link]


Győri pc boltokban nincs, árkád media marktba egy fehér van amin undorító pink csajos matrica van (ráadásul vezeték nélküli és mindez 10k-ér)...

karácsonyig kellene ezért próbálok itt érdeklődni ha valaki vett ilyet nemrég vagy tudja hol lehet, kérem ossza meg hol.

Köszönöm!



2014. dec. 18. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fujitsut keress, ők gyártanak, s egész jól használható is. Mondjuk sajnos ők is a slimet nyomatják, aminek a fogása annyira nem jó, de ha asztalon használod, elmegy.
2014. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Genius 06-XE fehér

[link]

2014. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Tesco-ban is vannak normálisak (meg persze gagyik is).
2014. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a fujitsu oldalán ami van fehér, egyiknek sincs "é,ö,ü,ó" betűi, ahogy az artic coolingoson és a genius sincs. Az a baj hogy édesapámnak lenne és ő biztos nem tudná megjegyezni hogy melyik melyik. Ezért is akarok fehér alapon fekete betűs billentyűzetet neki mert azt sötétben is jobban meglátja.

A teszkóba mindenképp elmegyek csak félek fehér ott se nagyon lesz.

Köszi a válaszokat és ha van még ötlet vagy vélemény ne tartsa vissza senki ;)

2014. dec. 18. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Előtte azért döntsd el, hogy csak USB-s vagy csak PS2-s a jó, vagy mind a kettő.
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy mi van a mintaképeken, mert a kereskedők lusták és csak a stock photokat rakják ki, az meg a kelet-európai billentyűzetkiosztásokról ritkán készül, de biztosíthatlak, hogy a HU kiosztású Fujitsukon van minden billentyű.
2014. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha nem hiszed, mivel a leírás alapjná győri vagy, javaslom látogass el a Széchenyi Egyetem könyvtárába vagy valamelyik frissen felszerelt laborjába, ott is minden billentyűzet fehér Fuji, ISO HU kiosztással.
2014. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Okés köszi! Erre gondoltam én is de miután láttam a mediaba nem is egy olyat amin tényleg nem voltak az említett betűk, elbizonytalanodtam. De akkor lehet rendelek egy fujit.

Köszi mégegyszer!

2014. dec. 18. 17:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt már meg sem merem kérdezni, hogy és a laborok meg a könyvtár be van kamerázva? xDD
2014. dec. 18. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!