Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi adatok, fényképek tárolás...

Régi adatok, fényképek tárolására érdemes SSD-t venni?

Figyelt kérdés
Csakis kizárólag fényképek tárolására kellene. Nem nyúlnánk hozzá, max évi 4-5 alkalommal. Arra az esetre lenne ha a gépben a merevlemez meghalna. Érdemes ilyen célra SSD-t venni?

2014. dec. 18. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen célra egy 5400rom-es vinyó a legalkalmasabb. És ha nem nyúlnál a fotókhoz, akkor szedd ki a vinyót a gépből és rakd föl a polcra (persze por ne érje).
2014. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre a célra elég lenne egy 16 GBos pendrive is.Én is azon tárolom a közös képeimet a barátnőmmel,persze csináltam biztonsági mentést is DVD-re,ha meghalna a pendrive.De vehetsz külső vinyót is.
2014. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan merült fel az SSD, mint lehetőség. HDD vagy pendrive jó erre a célra, az SSD egyátalán nem erre való, már az ára miatt sem.
2014. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az SSD a folyamatos használatra, írás-olvasásra, rendszerlemeznek való, adattárolásra pedig a HDD.

HDD-re archiválj, plusz felhő.

2014. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!