Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnák laptopot összekö...

Hogyan tudnák laptopot összekötni hagyományos TV-vel IP TV-és Set Box-on keresztül vagy bárhogy?

Figyelt kérdés

T-home os IP TV-m van set top box-al. A TV-m hagyományos képcsöves scart csatlakozóval van összekötve. Szeretném a laptopom a TV-re kötni. Utána nyomozgattam és kiderült, hogy ahhoz valamilyen konverter kéne de még így se lenne jó minőségű a kép. Arra gondoltam, hogy a laptopot összekötném egy HDMI kábellel a set boxal és talán azon keresztül jutna a jel a TV-re. (Tudom a box HDMI csatlakozója kiment. ) Működhet vajon így? Van esetleg valakinek valami jó ötlete?


Köszi a válaszokat!


2014. dec. 18. 18:28
 1/2 Tengor ***** válasza:

Egy kimenetbe akarsz kimenetet kötni. Mint ha két kifelé folyó slagot akarnál összekötni és várnád, hogy majd az egyikből a másikba folyik a víz. Így nem fog menni.

VGA-SCART átalakítóval menne, de a minőség, mint írtad valószínűleg elég gyatra lenne. Bár ha mondjuk egy intelligensebb lejátszót használsz filmezni, az talán tudna annyit rontani a minőségen, hogy a TV-n pont jól nézzen ki. Netezni, ilyesmire alkalmatlan lenne és rövid távon kifolyna a szemed tőle.

2014. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább a youtube-n és máshol található filmeket szerettem volna így nézni mint netezni.
2014. dec. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!