Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus X552M típusú laptopon...

Lambo96 kérdése:

Asus X552M típusú laptopon hogyan tudom működésre bírni a Geforce 820M videókártyát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van benne az alap Intel HD Graphics kártya, illetve Geforce 820M, de az AIDA nem látja, csak az Intel-t, illetve a Geforce driverében Nem igazán tudok állítgatni dolgokat, egyedül a 3D beállítások vannak ott.

Fel van telepítve mindkét driver, illetve próbáltam úgy is, hogy letörlöm az Intel drivert, de ugyanaz a helyzet. Ez akkor hogy működik?


2014. dec. 18. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Eszközkezelőben ott van mindkét kártya, szóval benne van.

Csak éppen nem tudom, hogy működik.

2014. dec. 18. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenovo g580 notebookomnàl pl csak úgy működött, ha először az Intel drivere lett telepítve, utána a GF driver, és alapból ki lehetett választani, hogy melyiket akarom hasznàlni. Lenovo G500 -nàl viszont Amd kàrtya van, amit szintén az Intel chip utàn kell feldriverozni, DE önmagában azzal még nincs vége a sztorinak, mert a működése BIOS-beàllítàstól is függ, két opció van az egyikkel csak az Intel megy, a másikkal alapból az Intel megy, de ki lehet jelölni profikat amik majd az amd-t hasznljàk. Előfordulhat hogy Nálad is ilyesmi van. A használati utasítàst fellapozni egyébként nem szégyen ;)
2014. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi választ :)

Hát nem tudom, hogy működik ez, mert nekem is abban a sorrendben lett feltelepítve, mint neked.

Néztem a bios-ban is, de nem találtam erre utaló dolgokat. Akkor hogy lehet ez? Nem értem :/

2014. dec. 19. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi sincs biosban? [link]
2014. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam olyat, mindenhol megnéztem.
2014. dec. 19. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha asztalon jobb egérgombot nyomsz, és előjön a menü, abban sem látsz ilyesmit? [link]
2014. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem látok ilyen lehetőséget :(
2014. dec. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!