Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS Xonar U3 vagy CREATIVE...

X-gam3R kérdése:

ASUS Xonar U3 vagy CREATIVE Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro?

Figyelt kérdés

Ultrabookom van, amelyen combo jack van, és szükségem lenne bemenetre, azonban a gépen lévő (egy db) jack-el nem sikerült ezt megoldanom, bármit csináltam, kimenetként kezelte a gép. Hiába vettem olyan átalakítót, ami direkt combo jack-hez van, és elvileg bemenetté és kimenetté osztja azt, nem működött.

Elhatároztam, hogy veszek egy külső, USB-s hangkártyát.

Az egyik amit néztem, az az ASUS Xonar U3, amiben tetszik, hogy kicsi a mérete, de mivel ez igazából nem olyan nagy szempont, a legfontosabb a hangzás minősége lenne. Sok jót olvastam erről, csak elgondolkoztam, hogy a továbbiakban lehet hogy lenne majd szükségem az 5.1 audióra. Ezért néztem még a CREATIVE Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro-t, amely majdnem 2x annyiba kerül, de minden szüksége csatlakozó megvan rajta. Mégis, nem egyből rohannék a boltba, és megvenném a Creative-t, mert érdekelne, hogy, mi van akkor, ha az Asusnak jobb a hangzása?

Szóval, a funkciók mennyiségét nem figyelembe véve, csakis a hangzási minőséget, a kettő közül melyik külső hangkártyát ajánlanátok?

Természetesen jó lenne az 5.1 (meg a távirányító sem utolsó, ami hozzá jár) de ha esetleg az Asus jobb, akkor azt venném.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 19. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a Creative van; egyenlőre laptophoz egy Cambridge Dtt2200-at hajt...hát elég dúrván szól. Nemcsak hangerőre hanem minőségre gondolok; ja és THX minősítésű@ :)
2015. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!