Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitor az, ami szerint...

Milyen monitor az, ami szerintetek valóban jó Eyefinity-re (1x3)?

Figyelt kérdés

TV-met szeretném 3db monitorra cserélni, ehhez keresek olyan monitort aminek valóban kicsi a kávája.

Találtam például ilyet:

[link]

Erről viszont tesztben olvastam, hogy hiába kicsi a káva, attól még beljebb van a panel, így csak látszatra káva "nélküli". Van olyan monitor, ami megfizethető árú (<50000Huf, ~21" ) és kicsi / átlagnál kisebb a széle?



2014. dec. 19. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van, maga a monitor elején van egy teljes képernyős üveglap amitől kikapcsolva úgy néz ki a monitor mintha vékony kávája lenne. De maga a kijelző ennél kisebb, kb 2 centis az üveglap mögötti rész ami a valós káva:


[link]


Eyefinity szerintem butaság. Pont emiatt a káva dolog miatt mert olyan érzése van az embernek mintha rácson keresztül nézné a képet. Én láttam ilyent élőben, nagyon zavaró.

[link]

[link]


Én ha széles képet akarnék látni akkor biztosan egy 21:9 képarányú monitort vennék. Ez már elég széles, és nincs rács. :)

[link]

2014. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsi vagy káva nélküli
2014. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A komoly monitoroknak nem véletlenül van széles kávájuk - a borítás mögött azért ott rejtőzik egy adag szalagkábel meg COF, ami roppant mód érzékeny a külső behatársokra. Szóval a panel tetejét valami mód védeni kéne - ami sajnos a vékony kávával nem minden gyártónak sikerül ugyanolyan jól. Megvalósítható, hogy jól tartson és ellenálló legyen ott a ragasztás és forrasztás, mert fejlődött a technológia - de azért a hozzáértők többsége eggyetért abban, hogy a jó öreg széles káva nem ördögtől való. Szóval én inkább azt mondom, hogy 3 középgagyi monitor helyett egy tisztességeset vegyél.
2014. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!