Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AsRock B85M Pro4 + i5 4590...

EVoLNT5 kérdése:

AsRock B85M Pro4 + i5 4590 Non-K CPU OC? Lehetséges az én processzorommal?

Figyelt kérdés

Nos először is köszönöm azoknak, akik ajánlották az alaplapot és a processzort, remekűl működik a kettő s ez az első ASRock alaplapom. i5 4590 + AsRock B85M Pro4


Nos a kérdésem egyszerű, láttam egy képet, legalábbis olvastam is róla prohardveren, hogy lehet a nem k-s jelzésű procikat húzni. a haswell frissítéseseket is.

pl i5 4590-t a turbo boost frekvenciájáig húzni a béta uefi biosban? 3,3-ról 3,7ig - vagyis :

3,3 > 3.7 ; turbo boost : 4.1ghz lenne turbo boost nélkül 3,7

ez csupán 400MHz, de lehetséges? ez nem a non-Z oc béta bios, hanem a non-K. s fogalmam sem lenne, hogy támogatva lenne e a procim ebben a biosban, vagy hogy egyáltalán a haswell refresh procikkal működik e. valaki tipp ? köszönöm előre is a válaszokat.



2014. dec. 20. 13:43
 1/1 A kérdező kommentje:
direkt link : [link]
2014. dec. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!