Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC házak külső USB csatlakozói...

Firn kérdése:

PC házak külső USB csatlakozóinál számít e, hogy USB 2. 0 vagy 3. 0? (Más a csatlakozó kábelük? )

Figyelt kérdés

PC ház vásárlása elött állok és azt látom termékkereső oldalakon, hogy némelyik háznál a külső USB csatlakozó USB 2-es, némelyiknél USB 3-as, de van USB 1.1 is. Nem az alaplap határozza meg, hogy milyen lesz ? Vagy más a csatlakozója és nem tudom az alaplapon USB 3-ra kötni ?Természetesen USB 3-at tudó alaplapot veszek majd, örülnék, ha usb3-as pendrájvval ki tudnám ezt majd használni.

Várom szíves válaszotokat !



2014. dec. 20. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, számít, az alaplapon fel van tüntetve, ahogy a kézikönyvében is, hogy mit hova kell dugni. A 3.0 sokkal gyorsabb, de 2.0-ás eszközökkel is működik, bár csak 2.0-ás sebességgel.
2014. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Más a csatlakozó. Az alaplapon is kell olyan hely ahova tudod dugni, illetve a gépház is támogassa.


Visszafelé kompatibilis, de 1.1-et szerintem nem használ már semmi.

2014. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor tehát 3.0 pendriv, 3.0 külső USB és egy szabad 3.0 alaplap csati kell nekem.

Köszönöm a gyors választ :-)

2014. dec. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!