Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FullHD! Valaki segítene?...

FullHD! Valaki segítene? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy FullHD TV-t, és azt mondták hogy kell venni hozzá valamit hogy FullHD-ban tudjam nézni a műsorokat. Ismerősömnek is FullHD TV-je van, és neki a TV oldalába be kellett dugni valamit hogy FullHD-ban tudja nézni a TV-t. Nekem is ilyen bedugós valamit kell vennem a TV-hez? mennyibe kerül ez? Hol kell megvennem? Azt olvastam hogy havonta kell fizetni valamit. Ez igaz? Nem lehet csak úgy hogy 1X kifizetem és kész? Illetve én csak körülbelül 4-5 csatornát nézek, ezért feleslegesnek tartom hogy olyat vegyek amiben van 20-30 csatorna is. Egyébkén Tarr Kft-s vagyok, ha ez számít valamit!

2014. dec. 20. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb cégnél (ha a TV-d is támogatja) lehet venni CV modult (kis egység, benne telefonkártya), ami feloldja a TV-n a digitális tartalmakat, így nem kell külön set-top-boxot igényelni.

Mindkettőt a szolgáltatótól kell kérni.

2014. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az kábel tv társaság nem? Full HD-ben csak full HD-ben sugárzott csatornákat tudsz nézni. Szolgáltatódnál érdeklődj, hogy mely csatornákat adják HD-ben. Ja és persze kizárólag digitális kábelcsomag esetében elérhetőek a HD csatornák, vagyis ha te analóg csomagot kapsz, máris váltanod kell, vagy felejtős a natív HD tartalom.
2014. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. A szolgáltatódnál érdeklődj, mi kell a HD-hez. Az én szolgáltatóm is ad CV modult, de a tévémhez nem kell az sem, mert csak bedugom a kábelt és FullHD a tartalom...
2014. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

tehát akkor itt nem is kell semmit nézegetni? nincs olyan hogy csak bizonyos csatornákat tudok fullhd-ban nézni?

2014. dec. 20. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azokat a csatornákat tudod HD-ben nézni, amik HD-ben sugároznak, a többit akkor is csak SD-ben, ha a tv-d full HD. Ha digitális kábelelőfizetésed van akkor nincs külön teendőd. Viszont ha analóg, akkor csak sima SD-ben tudsz tévézni.
2014. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!