Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót tudnátok...

Milyen fejhallgatót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy jó fejhallgatót szeretnék venni magamnak karácsonyra és több kiszemeltem is van köztük a Siberia V2 mivel az szerintem egy klasszikus, szép a formája, kényelmes és a lélegzet vételt is meghallod a játékokban. Viszont az ára kicsit borsos épp ezért valami olyan fejhallgatót keresek ami olyan 15 ezer forint körül mozog. Elsősorban játékokra, másodsorban zene hallgatásra és film nézésre használnám. Nagyon fontos hogy kényelmes legyen és jól szigeteljen, ugyanakkor hangos legyen illetve jó legyen rajta a mikrofon. Szeretném ha hosszabb életű lenne mint a mostanim.

2014. dec. 20. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami Sony-t vegyél, azok szépen szólnak


MDX valamit.

2014. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akarom mondani MDR...
2014. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe hozzá tennék még egy picit és egy Logitech G430-at vennék.

Nekem egy G35 van, kollégám vette a G430-at pár hete és nagyon megvan vele elégedve. Pénteken behozta és meghallgattam én is. Baromi jó! Azóta már azon agyalok, hogy én is beszerzek egyet. Igaz 22k körül van, de MEGÉRI!

2014. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!