Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az utolsó még nem retinás...

Az utolsó még nem retinás 15"-os Macbook Prókban meddig bővíthető a memória? Csak 16GB-ig vagy tovább?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 16 de alig várom, hogy kipróbálja valaki mert ha megy 32-vel akkor a kutyának kell a retina. Lassan szeretném már nyugdíjazni a 2010-es MBP-at.
2014. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is pont így vagyok. :D

Bár szerintem lehet több is mint 16, legalábbis remélem. Nem akarok retinát éppen ezért... (is)

2014. dec. 22. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, utánanéztem kicsit. A 13-as i7-es processzora 32GB memóriát is támogat. Az Intel honlapján legalábbis ez van. :)
2015. jan. 7. 21:32
 4/5 Merudin456 válasza:
igen majd lehet tovább is! Azért tudom mert az applenál dolgozok
2015. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 évente mióta szgépem van kb duplázodik a memória. Nem értem kinek jutott ez eszébe hogy integrálja az alaplapra, vagy tán lehet, hogy ennyire teker az az SSD-hogy észre sem venni hogy virtuálisból dolgozik???


Az apple visszatérhetne a régi macbook konstrukciójához és több opciót is ajánlhatnának. Én örülnék például ha procit is lehetne cserélni, persze csak olyanra amit az applenél lehet venni (nem kel sok csak annyi hogy 2 vagy 4 magos i5). A retinás képernyő is opció lehetne. Nem értem miért hagyja ki ezt az apple, hisz minnél több eladható termék annál több pénz és értékállóbb termékek. Elhiszem, hogy fejleszteni csak az eladott modellek árából lehet, de szerintem túlzás, hogy egy félmillás gép menthetelenül elavul 2-3 év alatt.


Tök jó volt még az elején! Egy kompakt kis noti az alapfelhasználóknak az air-be és egy izmos fejleszthető hardver a profiknak a pro-ban. most mi van? Két noti, csak az egyik erősebb mint a másik. :/


A pro-ban 2015-ben ezt várnám el az opciókban:

i7 4/6 core 2,5 --> 3,2Ghz,

16/32 GB RAM 1600Mhz vagy gyorsabb,

a grafikus kártyák és a háttértár elfogadhatóak.



Ha te meg tényleg az apple-nél dolgozol, légyszi szólj a lokalizálóknak, hogy az "árnevezés" illetve a hasonló nyelvbotlások, a fura megfogalmazások nem néz ki jól egy apple képernyőn. Még a retináson sem.


Peace! ;)

2015. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!