Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 5750G Fps Drop...

Rozsa13bela kérdése:

Acer Aspire 5750G Fps Drop laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Téma adott vettem egy Acer Aspire 5750G laptopot 2.generációs i7 processzorral g540m es videokártyával , nos az a problémám lenne vele ,hogy egy fps -es játéknál 110 fps em meg van vele , de 5-10 perc játék után gondol egyet a gép és fps értéke lemegy 110ről hirtelen 30 ra ami elégé zavaró és idegesítő .valakinek akinek volt már ilyen laptopja vagy hasonló és ilyen problémája volt és meg tudta oldani azt nagyon megköszöném ha leírná nekem mert már 3 napja nézek utána és semmi hasznos infót nem találok erről a hibáról köszönöm üdv



2014. dec. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik, ennyire egyszerű.
2014. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen túl melegszik ?? ezt eddig is tudtam , de érdekes ,hogy más embernek is van ilyen laptopja és ő tud vele játszani is meg minden
2014. dec. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!