Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet gombjait nehezen...

Billentyűzet gombjait nehezen lehet benyomni?

Figyelt kérdés
Épp ma vettem egy Modecom háttérvilágításos billentyűzetet és ha a gombok széleit nyomom akkor egyszerűen nem lehet benyomni. Van erre megoldás?...Eddig laptopom volt, azt szoktam meg, de ezt tényleg nagyon nehezen lehet nyomkodni. Ha többet használom és "bejáratom" akkor szerintetek jobb lesz?

2014. dec. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha két nap után is rossz, vidd vissza és cseréltesd ki.
2014. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hibás a termék, egyébként úgy rendeltem, nem vettem... Azért nem hibás mert véleményeket is olvastam róla, és ott is írták... Csak hát ezt azután olvastam mikor már megrendeltem!
2014. dec. 23. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
hivatkozhatsz arra, hogy hibás a termék, mert így nem lehet rendeltetésszerűen használni, de te tudod mennyire rossz, de gondolom akkor postán vissza kell küldeni, és lehet vissza se veszik stb., uh ha valami olcsóbb billentyűzet volt, akkor szerintem lenyeled, ha meg drágább és tényleg zavar akkor írsz nekik egy emailt és visszaküldöd.
2014. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Pont ilyen helyzetekre vonatkozik az elállási jog, ami 14 napig érvényes az átvételtől, internetes rendelés esetén. Mert ilyenkor csak fényképen láthatod a terméket (ami lehet megtévesztő) és nincs mód kipróbálásra, mint a boltban. Indoklás nélkül vissza kell, hogy vegyék. Nézz utána, ha érdekel.
2014. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!