Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD fx6300 hűtő?

AMD fx6300 hűtő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy alapjáraton, nem csinálok semmit a frissen telepített géppel csak elindítok egy egyszerű hardver-figyelő programot, és már 55 fokos a processzor egyik magja. Semmi más nem fut, csak az a program. Azon kívül mindenhol azt olvastam, hogy a hűtő úgy üvölt, mint egy porszívó, vagy süvít mint egy vadászgép (persze alig hűt) de nekem olyan csendes, mint egy laptop. Kicsit nyekereg, de halkan. (amúgy vadi új). Normális az, hogy elkezdek játszani, és már 3 perc után sípol az alaplap, hogy túlmelegedett a processzor? Tudtam, hogy nem valami erős a gyári hűtő, de ez azért mégis csak túlzás... Esetleg nálam nem stimmel valami?

2014. dec. 24. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem a legjobb a hűtés a számítógépházban abszolút lehetséges.
2014. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!