Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márkát ajánljátok...

Melyik márkát ajánljátok jobban notebook szempontjából? Dell Vagy HP?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol hogy a HPnál túl sokat kell fizetni a névért.

Mert az márkásabb mint a Dell.

Mennyire igaz ez?


Ha ugyan annyi a két notebook akkor Dell vagy HP?


Melyiket ajánlatosabb venni? Melyiknek jobb a szervize?



2014. dec. 28. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó márka, de én az ismerősi körben azt látom, a HP jobban bírja. Még több évesen is profin megy.
2014. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 8 éves Dell laptopom, még mindig működik.
2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk a családban van 2 Dell, 1 Toshiba és egy Asus. Az Asus úgy szutyok ahogy van, a Toshiba megbízható, de hamar kipurcant az akksija. A két Dellnek eddig - lekopogom - semmi gondja, teszik a dolgukat.
2014. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni, hogy DELL, vagy HP.

Mindkettő nagy Brand.

Mindkettő gyárt jobb és rosszabb laptopot is.

Mindkettőnek van jobban és rosszabbul sikerült szériája.


Abból indulj ki, hogy csodák nincsenek. Ha egy laptop 100 ezer forintba kerül, a másik meg 200-ba, annak oka van. Jobb anyagok, jobb alkatrészek, időtállóbb tervezés. Gondolom nem ismerelenek számodra sem a Budget, Low End, Konzumer, High End, Üzleti kifejezések.


A DELL NBD garanciája verhetetlen, de ha jól tudom, csak az üzleti kategóriás gépeikhez biztosítják.

2015. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!