Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel I5 4440-ről tapasztalato...

Intel I5 4440-ről tapasztalatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Radeon R9 280 videokártyához venném... Gondolkodtam rajta hogy AMD FX8320-at vegyek-e kicsit jobb alaplappal, hogy ha nem lenne az elég akkor fel tudjam tuningolni, de elgondolkodtam rajta hogy garivesztéssel jár, és hogy még soha nem tuningoltam semmit, és nem akarom elrontani. Éppen ezért választanám az Intel I5 4440-et, igaz hogy egy kis 15 ezer forintos alaplappal... Szerintetek jó lenne játékra, internetezésre, főként videó nézésre. Megfelel a hűtése, még akkor is ha "komolyabb" gépigényű játékkal játszok?

2014. dec. 28. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz!
2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a 4460ról tudok csak nyilatkozni, igazából nagyon minimális eltéréssel ugyanaz a kettő. A gyári hűtése is nagyon jó. Ha komolyan gondolod a játékot, természetesen érdemes rá normális hűtőt nézni (én vettem), de egyébként a mindennapi feladatokhoz bőven elég, 60-65 fok fölé nem nagyon engedi.

Egyébként brutál gyors egy jószág. Egy r9 280x-el van párban, nem volt még játék, ami megfogja. Márpedig ami jó játékra, az szinte mindenre jó :)

2014. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldi oldalon olvastam, hogy egy i5 4440-es gyári hűtéssel, alapórajelen 8 giga rammal, még egy GeForce GTX970-est is bőven kiszolgál. Amúgy nagyon jó processzor, egy gamer gépbe ennél több nem kell!
2014. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz bele, ismerősömnek olyan van, nulla panasza volt.
2014. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!