Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy számító gépet...

Vettem egy számító gépet otthon meg néztem az élmény indexet a játékra szolgáló video kártya 1, 0-ás értékű volt. Win7 van a gépen a gép típusa:Fujitsu Siemens Scenic Edition X102 ?

Figyelt kérdés

Ha játszani akarok valamivel mindig újra indul rögtön a gép vagy kékhalál lesz mi lehet a baj? a video kártya típusa:Fujitsu Siemens Computers SiS661FX on board Graphics

Gép adatai:FSC D2140 alaplap

Pentium4 3Ghz (s775) processzor

2GB (2x1) DDR ram

80GB hdd

dvdrom

integrált videókártya

integrált audió,

integrált lan



2014. dec. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj , hogy ez a gép nem játékra való , mert nagyon elavult.
2014. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T/Z ***** válasza:

Ez az?

[link]


Hát ezen játszani nem nagyon fogsz szerintem.

Videokártya nincs benne, csak a SiS chipsethez tartozó képmegjelenítésre is éppen csak alkalmas integrált cideo-chip.


Videokártyát meg nem lehet bele tenni, mert az alaplapnak nincs se AGP, se PCI-E foglalata.

Ez csak ilyen netezős, irodai gép volt akkoriban amikor kiadták.

2014. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem jagekra valo masina. TALAN, ha egy olcso videokarit beleraksz, akkor galan regebbi jatekokat elvisz. nagyon remelem, hogy nem adtal erte sok penzt. kb 5000 er, ha....
2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10.000-et adtam érte :S
2014. dec. 28. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Êpp emiatt nem fog futni rajta játék.
2014. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T/Z ***** válasza:

Hát kábé pont 10ezret ér.

alaplap 2000

cpu: 2000

ram: 5-6000 (ez az egyetlen érték a gépben)

hdd: 2000

odd: 500

ház + táp: 3000


Előtte esetleg érdemesebb lett volna rákérdezni, h lehet-e majd használni másra is a netezésen kívül.

2014. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!