Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mégérte venni ezt a nem mai...

Mégérte venni ezt a nem mai gépet ennyiért?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Core 2 Duo E4600 2x2.4GHz

RAM: Nanya M2Y1G64TU8HB5B-25Cx2(2x1GB)

Alaplap: MSI MS-7360(P35 Neo)

Videókártya: NVIDIA Geforce 8600 GT

HDD: Samsung HD161HJ(160GB)

Ház: nemtudom milyen albacomp

volt benne dvd olvasó, de ezt kicseréltem dvd íróra

van floppy drive is

oprendszer: Windows 7 Home Premium 64bit, de ezt mostmár Ultimate mert néztem anyupgrade kódot

na ez volt 28000 ft.

megérte megvenni?



2014. dec. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Win7-el eggyütt talán. De amúgy maga a gép olyan 15-20.000 forintnál nem ér többet.
2014. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a windows nem eredeti

amúgy meg én is feltudom rakni

2014. dec. 29. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Home Premium-al gyorsabb lenne, de mindegy. Fogjuk rá, hogy megérte. Táp legalább normális?
2014. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 T/Z ***** válasza:

CPU: 3-4ezer

RAM: 4ezer

LAP: 5-7ezer

VGA: 4ezer

ODD: DVD-ROM = nulla

HDD: 3ezer

táp + ház: 3ezer (ha a táp nem márkás)


Szerintem kicsit drága volt.

Az járt jól vele, aki eladta ennyiért.

Ha a táp márkás, akkor az ér 4-5ezret, akkor már esetleg árában volt.


Oprendszer teljesen mindegy, h Home Prem, vagy Ultimate. Nincs sebességbeli különbség köztük.


Ráadásul ha eredeti akkor sincs sok értelme, mert nem sokban különbözik egy eredeti egy nem eredetitől..

2014. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azt nem tudom már hogy milyen a márkája régen szedtem szét, hogy berakjam a dvd írót

ha jól emlékszem 350wattos

2014. dec. 29. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki tört Windowsszal ad el gépet az annak örüljön, hogy nem a NAV vásárolt tőle, ne annak, hogy jó üzletet csinált-e. Ha lenne eredeti kulcs hozzá, akkor pénzednél lennél, de így nem. Az eladó nyílván azért is pénzt számolt fel - ha az OS-t ingyen adta volna, nem lenne akkora tragédia, de így gáz.


"Ráadásul ha eredeti akkor sincs sok értelme, mert nem sokban különbözik egy eredeti egy nem eredetitől.."


Munkára, céges környezetbe kell a licenc - nem éri meg kockáztatni, hogy megnézik-e egy auditnál. Otthonra persze tényleg tökmindegy, de ha a vásárló megtévesztéséért (azt hitted, hogy eredetit kapsz a géppel) mondjuk jogi útra terelné valaki ezt az ügyet, akkor az eladó jópár évig nyögné ennek a "jó üzletnek" a következményeit.

2014. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!