Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van ez a DVI-D DVI-I...

GerX_F13 kérdése:

Hogy van ez a DVI-D DVI-I dual link single link és miért és hogyan?

Figyelt kérdés
szóval van egy videó kártyám amin van 2 dvi bemenet is és szeretnék 3 monitort rákötni, átalakítót rendeltem, hogy vga kábelt is rá tudja kötni a videó kártyára és így 3 monitoron gépezzek. Na de itt jön a csavar, hogy egy DVI-D dual link (M) to VGA(F) átalakítót rendeltem és összedugtam a monitoron nincs kép, de a windows maga látja a monitort, ha printscreent csinálok akkor látni a monitorokat, de itt nem ad képet és nem értem, hogy akkor ez most hogy van? a dvi-d dual link elvileg csak digitális jelet visz és a VGA analóg akkor ez egy szemét amit rendeltem és csak poénból gyártják, hogy aki tudja, hogy nincs ilyen nevessen egy jót ajándék gyanánt? ha igen milyet kéne szereznem? esetleg egy részletes DVI elmagyarázásnak is örülnék, köszönöm :)

2014. dec. 30. 01:26
 1/9 anonim válasza:
Noss, igen ez engemis érdekelne!!
2014. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:

AMD vagy Nvidia kátya? Pontos típus?


AMD

[link]


Nvidia

[link]



DVI-I az ami viszi mind digitális, mind az analóg jelet,


A Dual Link dupla sávszélességet jelent.

2014. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
AMD R7 260X 2gb gigabyte
2014. dec. 30. 01:56
 4/9 BM-Striker ***** válasza:

Az átalakítót a DVI-I -be kell dugni, és ezzek a kártyával csak egy VGA csatolású monitort használhatsz.


HDMI/DVI/VGA-ra csak 2 monitort tudsz kötni.


3-hoz az egyiket Display Port -re kell kötni, vagy natívan, vagy aktív DP HDMI/DVI átalakítóval.



[link]

2014. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szóval a kép szerint a DVI-D to VGA átalakítóm semmire se jó igaz? :D
2014. dec. 30. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért javaslom mindenkinek mikor ilyet vásárol hogy vegyen olyat aminek minden lába meg van és nem tévedhet: [link]
2014. dec. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyenem van, csak a hosszú pöcökkörül nincsenek ott az analóg lábak...
2015. jan. 1. 03:15
 9/9 anonim ***** válasza:

:D

Hát akkor az tényleg szemét.

Ne értem miért gyártanak ilyet.

2015. ápr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!