Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet az egeremnek?

Mi baja lehet az egeremnek?

Figyelt kérdés

Tegnap gépeztem, és az egerem magától elkezdett rángatózni, görgőzni, aztán 2-3 mp-ig nem lehetett megmozdítani, majd újra normális lett. Ezt olyan 15-20 percenként csinálta meg egyszer. Estére történt, hogy meg se mozdult az egér, és a kattintásokat, görgőzést sem észlelte. Gép újraindítással próbálkoztam, nem segített rajta, próbáltam újra bedugni, az se segített. PS2-s egerem van, eddig nem volt vele semmi gond. Még valami, ha bedugom akkor az egér lézere világít, meg mikor mozgatom az egéralátéten akkor a lézer élénkebben világít. Próbáltam más egérrel is, ami működőképes és azzal is ugyan ez volt a gond. Utánanéztem, és az eszközkezelőbe nem találtam az egeret. Egér beállításainál se találtam a hardvert.


Aztán ma reggel bekapcsolom a gépet, és megy rendesen mind a két egér. Eszközkezelőnél ott az egér, egérbeállításoknál a hardver. Szóval most nincs semmi baja. Szerintetek mi lehetett a tegnapi, mi baja volt? Nem hiszem, hogy az egérrel lett volna valami.


U.I.: Ha alaplapi probléma annyit tudnék még hozzátenni, hogy a gépem jack csatlakozója is hibás, mert forgatni kell benne a kábelt, hogy a fülesen halljak is, meg a mikrofon is működjön. Van, hogy hallok, de engem nem hallanak, van, hogy fordítva, van, hogy se nem hallok se nem hallanak, és nagy nehezen be lehet állítani, hogy halljak is és halljanak is engem. A zöld csatiba kell igazgatni a fülesem kábeljét, amíg jó nem lesz.


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. dec. 31. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
érintkezési hiba vagy az alaplap csatlakozója és az egér csatlakozó közt, vagy maga az alaplap hibás valahol. Erőteljesen ajánlott lenne egy lapcsere, vagy legalább bevizsgálni, hogy hol szakadozik az érintkezés és az adott részt javítani.
2014. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!