Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi hibásodhatott meg a gépemben?

Mi hibásodhatott meg a gépemben?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsolom, akkor nincs se csipogás, semmi. Bekapcsoláskor csak zúg a gép. A Videokártyán nincs hűtés, mert elromlott, viszont külön csatlakoztatott ventilátorral elment idáig. Ami megfogja a kártyát, nemvolt meg, így 1 picit lógott a levegőben. Tudom, elég szörnyű, de csak pótgépnek volt használva. A kártya nem melegedik bekapcsoláskor, így amit gondolok, hogy lehetséges az:

-A kártya tönkrement, de ez nem magyarázza a gépen a csipogás hiányát szerintem.

-Az alaplapon a videokártya csatlakozó meghibásodott a levegőben lógástól, így az érintkező, ami benne van a PCI-E csatlakozóban, tönkrement. Szerintetek lehet más? A proci ventilátor is pörög, a merevlemez is..


2015. jan. 1. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"-Az alaplapon a videokártya

csatlakozó meghibásodott a

levegőben lógástól, így az

érintkező, ami benne van a PCI-E

csatlakozóban, tönkrement."


jó eséllyel pontosan ez történt.

2015. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor a szamitogepek fellazadnak, ezt a banasmodot kamatostol kapod vissza, meglasd.:) Igy NEM hasznalunk szamitogepet!!
2015. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:)

Sajnos nem én használtam így, mert tesómék gépe volt csak szétbarmolták.

2015. jan. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!