Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkor ez most azt jelenti...

Akkor ez most azt jelenti hogy nemsokára fel lesz törve az XBOX ONE? És mit jelent ez egy átlag felhasználóra nézve aki megvette és eredetivel játszik?

Figyelt kérdés

Vagy nem igazán értem min átlag ember ez a dolog érint e egy kicsit is aki csak úgy játszik :



[link]



2015. jan. 1. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel úgyis fel lesz törve...
2015. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyire se érinti.
2015. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg maximum annyit, hogy otthon is el lehet kezdeni szoftvereket fejleszteni XOne-ra, de ahhoz, hogy ezt felrakják a konzolra, kell az is, hogy az MS aláírja, azt pedig nem fogja megtenni.

Tehát ez messze nem jelenti azt, hogy itt a warez ideje.

2015. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xbox 360 RGHval még 2-3 évig el lehet lenni...
2015. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem de amúgy ez az első lépés annak az irányába hogy fel legyen törve nem ? illetve szerintetek melyiket fogják vajon előbb feltörni az xbox.ot vagy a ps-t ?
2015. jan. 1. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
warezesek úgyis csak offline magukba játszanak, nem értem, hogy ez téged, miként érint? a hálózatra úgyse fognak tudni feljelentkezni soha.
2015. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!